Şube Başkanımız Engin ER ve şube yönetim kurulu üyemiz İlkay KARTAL tarafından Çanakkale İl Temsilciliğinde temayül yoklaması sonucu belirlenen yeni yönetimin ataması gerçekleştirildi.
Yayınlayan Birim: GÜNEY MARMARA ŞUBE
Yayına Giriş Tarihi: 07.06.2012
Güncellenme Zamanı: 16.08.2012 16:38:19
Şube Başkanımız Engin ER ve şube yönetim kurulu üyemiz İlkay KARTAL tarafından Çanakkale İl Temsilciliğinde temayül yoklaması sonucu belirlenen yeni yönetimin ataması gerçekleştirildi ve devir teslim işlemleri yapıldı.