Şube Yönetim Kurulu üyelerinin katılımı ile Adıyaman İl Temsilciliğinde 20 Mayıs 2012 tarihinde üye toplantısı yapıldı.
Odamızın Genel Kurulunun ardından Ana Yönetmeliğimiz gereği il temsilciliklerimizde üyelerin görüşleri doğrultusunda yürütme kurulları belirlenmektedir. Buna istinaden Şube Başkanımız Harun YALÇINKAYA, Murat EMİNOĞLU ve Halis KANAS‘ın katımı ile gerçekleşen toplantıda İl Temsilciliği Yürütme Kurulu oluşturuldu. Ayrıca mesleki sorunlar ile ilgili değerlendirmeler yapıldı.
Okunma Sayısı: 3128