Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve Şanlıurfa İl Temsilciliğine kayıtlı üyelerle 19 Mayıs 2012 tarihinde toplantı yapıldı.
Şube Başkanımız Harun YALÇINKAYA, Murat EMİNOĞLU ve Halis KANAS‘ın katılımı ile gerçekleşen toplantıda Jeoloji Mühendislerinin genel sorunları ile Oda çalışmalarına ilişkin görüş ve değerlendirmelerde bulunuldu. Ayrıca Odamızın ilkeleri ve yönetmelikleri doğrultusunda üyelerimizin görüşleri alınarak İl Temsilciliği Yürütme Kurulu oluşturuldu.
Okunma Sayısı: 3121