15 Mayıs 2011 tarihinde gerçekleşen TMMOB mitingine TMMOB temsilcimiz, Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz, İl Temsilcilerimiz, Üyelerimiz ve Jeogenç ile yaklaşık 150 kişi Ankara‘da Sıhhiye Meydanında Türkiye‘nin dört bir yanından gelen mühendis, mimar ve şehir plancılarıyla buluştu. Meslek alanlarımıza, mesleğimize, onurumuza sahip çıkmak için, haklarımız, geleceğimiz, halkımız, ülkemiz için bir araya gelindi. Çeşitli pankart ve dövizlerle süslenen alanda onbinler tek yürek olup mitingi coşkuyla kutladı.
DİSK, KESK, TTB, emek-meslek örgütleri, siyasi partiler, demokratik kitle örgütlerinin de destek verdiği miting, TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet SOĞANCI‘nın konuşmasıyla devam etti.
Okunma Sayısı: 3124