8 Mayıs 2011 tarihinde Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Hakkari, Mardin, Urfa, Van İl Koordinasyon Kurullarıyla "TMMOB Mitingi"ni konu alan ortak toplantı yapıldı.
TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet SOĞANCI ve Yönetim Kurulu Üyesi Fahrettin ÇAĞDAŞ‘ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda mitinge yönelik hazırlık çalışmaları değerlendirildi.
İKK Sekreteri Harun YALÇINKAYA, Şube Başkanımız Ali Cihat PARLAK, Şube Saymanımız Murat EMİNOĞLU, Van İl Temsilci Yardımcısı Y.Altan ÖZTÜRK ile Batman İl Temsilcisi Nevaf TAŞ katıldı
Okunma Sayısı: 3124