SON ZAMANLARDA HES PROJELERİNİN ÖZELLEŞTİRİLMESİ NEDENİYLE MESLEĞİMİZ, SU YAPILARINDA DA BÜYÜK ÖNEM KAZANMIŞ VE BU KONULARDA TECRÜBELİ MESLEKTAŞLARIMIZA TALEP ARTMIŞTIR. BU NEDENLE JMO DİYARBAKIR ŞUBEMİZ 29 EKİM 2009 TARİHİNDE ŞANLIURFA‘DA, 31 EKİM 2009 TARİHİNDE İSE VAN‘DA SEMİNER DÜZENLEYECEKTİR.
DR. ERDAL ŞEKERCİOĞLU TARAFINDAN VERİLECEK OLAN SEMİNERDE ‘YERALTI VE YERÜSTÜ SU YAPILARININ MÜHENDİSLİK JEOLOJİSİ ÇALIŞMALARI‘ KONULARI YER ALACAKTIR. BU EĞİTİM SEMİNERİNE TÜM ÜYELERİMİZ DAVETLİDİR. KATILIM ÜCRETSİZDİR.
PROGRAM
9.30-11.30 YERÜSTÜ SU YAPILARININ PROJELENDİRİLMESİNDE MÜHENDİSLİK JEOLOJİSİ ÇALIŞMALARI
11.40-12.30 SU YAPILARININ İNŞASINDA KULLANILAN DOĞAL YAPI MALZEMELERİ VE KULLANILMA KRİTERLERİ
14.30-16.45 YERALTI KAZILARININ PROJELENDİRİLMESİNDE MÜHENDİSLİK JEOLOJİSİ ÇALIŞMALARI
17.00-18.00 ÖNEMLİ BAZI SU YAPILARINDA YAŞANAN SORUNLAR VE ÇÖZÜM YÖNTEMLERİ VE SLAYT GÖSTERİSİ
29 EKİM 2009 ŞANLIURFA YER: TİCARET VE SANAYİ ODASI TOPLANTI SALONU
31 EKİM 2009 VAN YER: MERİT OTEL TOPLANTI SALONU
Okunma Sayısı: 3123