Jeoloji Mühendisleri Odası Adana Şubesi‘nin 19 - 20 Ocak 2008 Tarihinde yapılan 6. Olağan Genel Kurulunda seçilen Yeni Yönetim Kurulu aşağıdaki şekilde görev dağılımı yapmıştır. Üyelerimizin katkıları ile büyük bir olgunluk ve başarılı bir şekilde gerçekleşen Genel Kurula gösterdikleri katkılardan dolayı tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
Başkan: Sedat TÜRKMEN
II. Başkan: Mehmet TATAR
Yazman: Müzeyyen ŞEVKİN
Sayman: Mustafa YILDIRIM
Üye: Meltem AKDOĞAN DUYUL
Üye: Rızan ASLAN
Üye: Mehmet AYDOĞDU
Okunma Sayısı: 3124