(HAMOK) Hatay Akademik Meslek Odaları Kurulu 2019 yılının son toplantısını yaptı.Toplantıya Akademik Meslek Odaları Başkanları ve Jeoloji Mühendisleri Odası Hatay İl Temsilcisi Rasim Can da katıldı.Hatay daki Kent Konsey çalışmaları,çöp toplama alanları, Hatay Biyokütle Enerji Santrali v.b Hatay`ı ilgilendiren konular değerlendirildi.
Oda başkanları kendi alanlarındaki konular hakkında bilgi verdi.Meslekler arası dayanışma ve birlik ruhu ile görüş alışverişinde bulunuldu.
Okunma Sayısı: 3125