07.12.2019 Tarihinde yeni taşındığımız Şube Binamızın açılışını gerçekleştirdik. Açılış töreninin ardından 12. Dönem II. Danışma Kurulu toplantımızı ardından da Meslekte 25 - 30 ve 40 yıllarını doldurmuş üyelerimize Emek Ödüllerini verdik.
Açılış törenimize Adana Milletvekilleri; Dr. Müzeyyen ŞEVKİN, Ayhan BARUT, Orhan SÜMER ve Abdullah DOĞRU ile Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ALAN, 2. Başkan Faruk İLGÜN, Adana Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Halit ERGİN, İKK Sekreteri Erol SALMAN, TMMOB`ye bağlı odaların Şube Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Şubemize bağlı Serbest Büro Temsilcileri, üyelerimiz, konuklar ve gazetecilerden oluşan yoğun bir katılım olmuştur.
Açılış törenimizde Adana Milletvekili ve Şubemiz eski başkanlarından Dr. Müzeyyen ŞEVKİN, Genel Merkez Başkanı Hüseyin ALAN ile Şube Başkanımız Dr. Mehmet TATAR birer konuşma yapmışlardır.
Açılış törenimizin ardından 12. Dönem II. Danışma kurulu toplantısını gerçekleştirdik. Danışma kurulunda son 1 yılın değerlendirmesi yapılarak üyelerimizin görüş ve önerileri alınmıştır. 12. Dönem boyunca yapılan Şube Faaliyetlerimiz anlatılmıştır.
Danışma Kurulunu takiben Meslekte 25 - 30 ve 40 yıllarını doldurmuş ve katılım sağlayan üyelerimize Emek Ödüllerini verdik.
Törene Katılan 40 Yıllık Ödül Alan Üyelerimiz;
Aykan YILDIZ
Mehmet ÖZDEMİR
Uğur Cemal OĞUZBERK
Atilla TAYLAN
Törene Katılan 30 Yıllık Ödül Alan Üyelerimiz;
Alp YÜKSEK
Mustafa AKYILDIZ
Nermin AĞIR GÜZEL
Sabahattin YENİMOL
Menekşe KAZANKIRAN
Neşe ŞAHİN
Okunma Sayısı: 3127