Adana‘da DİSK, KESK, TMMOB, Adana Tabib Odası, Adana Barosu tarafından düzenlenen demokratik kitle örgütlerinin ve bazı siyasi partilerin katıldığı "KRİZE VE YOKSULLUĞA KARŞI İŞ, EKMEK, ADALET, BARIŞ, ÖZGÜRLÜK" temalı 1 Mayıs coşkuyla kutlandı.
Kutlamalara çok sayıda üyemiz ve Jeogenç üyeleri de katıldı. Önceki kutlamalara göre daha yoğun bir katılımın gözlendiği 2019 1 Mayıs‘ında tüm katılımcılar taleplerini hep bir ağızdan haykırdılar.
Okunma Sayısı: 3128